pra chleb polecam

Czy należy odczytywać tę książkę, aby zdobyć przyjaciół? A po co nie miałbyś rozpoznać środka najlepszego zdobywcy kolegów, jakiego kiedy tylko znał glob? Kim jest? Możesz natrafić go nazajutrz na ulicy. Kiedy znajdziesz się w odległości dziesięciu stóp od niego, rozpocznie merdać ogonem. A chleb ekologiczny łódź jeśli capniesz się, ażeby go pogłaskać, omal nie wyskoczy ze karnacje, żeby ci okazać, jak bardzo de uwielbia. I możesz być pewien, że nic się za tym uczuciem nie kryje: nie chce ci nic scedować ani nie chce się za dębie poświęcić.

Czy kiedykolwiek przybyło ci do głowy, że piesek jest jedynym zwierzędem, które nie musi wyrobić na własne utrzymanie? Kura znosi jajca, krowa dostarcza mleko, a kanarek musi świergotać. Piesek zarabia na życie przynosząc ci wyłącznie jedno: namiętność. Kiedy miałem pięć latek, chleb dla diabetyków ojdec nabył mi za 15 centów małego rudawego szczyla. Był on światłem i radością mojego dziedństwa. Każdego popołudnia z grubsza czwartej siadał na podwórzu i wlepiał swoje cudowne oczy w śdeżkę. Jak tylko usłyszał mój głos ewentualnie ujrzał mnie dągnącego za sobą po piasku worek, miotał się pędem pod górę, aby przywitać mnie skacząc z radości i szczekając w autentycznym podnieceniu. Tippy był moim nierozdzielnym partyjniakiem przez pięć lat.

Potem przybyła tragiczna noc, której przenigdy nie zapomnę. Zginął od grzmotu 10 stawek ode mnie. Śmierć Tippy7 ego była tragedią mojego szczeniactwa. Ty w życiu nie odczytywałeś lektur o psychologii, Tippy. Nie musiałeś. Wiedziałeś dzięki któremuś poświęconemu popędowi, że chleb bez glutenu więcej towarzyszów można osiągnięć przez dwa miesiące okazując ludziom prawdomówne zaintrygowanie niż poprzez dwa lata próbując dokonać, by ludzie zaciekawili się tobą. Niech mi wolno będzie to powtórzyć: Można zdobyć więcej kamratów w dągu dwóch miesięcy po prostu interesując się innymi ludźmi niż w ciągu dwóch lat próbując zaintrygować innych ludzi sobą. A wprawdzie równie nieraz jak ja spotykasz ludzi, którzy idą przez życie usiłując wszemi środkami oddać na siebie atencję. Z pewnością, to do chrzanu bani kieruje. Ludzie nie interesują się tobą. Nie interesują się też mną. O każdej porze dnia i nocy interesują się wyłącznie sobą chleb ekologiczny. isania opowiadaB-,Podczas kursu mieliśmy zajęda z redaktorem jednego -x najpoczytniejszych tygodników.

Ogłosił nam wówczas, iż spomiędzy tuzinów opowiadań, które codziennie przewijają się poprzez jego biurko, może po poszperaniu kilku paragrafów przebrać te, których autor kocha ludzi. „Jeśli literat nie lubi ludzi, ludzie nie będą lubić jego opowiadań" — powiedział. Ten wyrobiony redaktor dwukrotnie rozbijał swój wykład, żeby przeprosić nas za prawienie wniosków. „Przemawiam do was jak wasz kaznodzieja. Jakkolwiek pamiętajcie, iż muside ciekawić się innymi ludźmi, jeśli chcede nawiązać sukces pisząc opowiadania." Jeżeli jest to prawda w odniesieniu do prozy, możesz być pewien, że jest to zarówno realność w przypadku kontaktów z sugestywnymi ludźmi. Przebyłem wieczorem w szacie Howarda Thurs-Tona, kiedy po raz poprzedni pojawił się on na Broad-Wayu. Thurston był niekoronowanym królem ma gików. Poprzez 40 lat jeździł po kompletnym kraju tworząc iluzję, zadziwiając publikę i zapierając jej dech w piersiach. Za bilety na jego pokazy zapłaciło więcej niż 60 milionów ludzi, co przyniosło mu przychód w wysokości przeszło 52 milionów dolarów.

Wezwałem chleb na zakwasie łódź magnata Thurstona, żeby zdradził mi sekret swojego tryumfu. Z pewnością nie zawdzięczał go szkole, bowiem jako nieznaczny dzieciak uniknął z domu i został wszędobylskim. Jechał „okazjami", sypiał w stogach upowszechniana i łaził od domku do domu, by zdobyć nakarmienie. Czytać wyszkolił się patrząc z okien lor na drogowskazy. Czy posiadł jakąś wyjątkową wiedzę na temat magii? Nie. Powiedział mi, że nabazgrano o niej stówki książek i wielu ludzi znało ten problem tak doskonale jak on. Jednakże kliknij tu dwie rzeczy różniły go od innych. Na wstęp, chleb o niskim indeksem glikemicznym umiał w świetle reflektorów pojawić swoją indywidualność. Był mistrzem. Znał przyrodę ludzką.

Wszystko, co robił na arenie — gesty, melodia, każde uniesienie brwi — było dokładnie wyreżyserowane i wyćwiczone, a ruchy miał opracowane odnośnie do chwileczki. Jednak oprócz tego Thurston naprawdę ciekawił się ludźmi. Powiedział mi, że całego szeregu magików stojąc przed widownią ma na myśli w duchu: „Oto jest przede mną hołota palantów, kupa wałów. Zrobię ich wszystkich w konia." Thurston miał kompletnie inne postępowanie. Wyznał mi, iż bez ustanku wychodząc na scenę ćwiczył sobie: „Jestem wdzięczen tym ludziom, iż przybyli mnie zauważyć. Dzięki nim mogę zarabiać na życie w całkiem dopuszczalny sposób. Dam im z siebie wszyściuśko, na co mnie stać." Zakomunikował, iż nigdy nie nadepnął przed publiką nie ćwicząc sobie wcześniej: „Kocham moją publikę. Ubustwiam moją publiczność." Niepoważne? Absurdalne? Masz prawo zdrowy chleb mniemać, co chcesz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “pra chleb polecam”

Leave a Reply

Gravatar